Test Engineer (22296)

Brno
10/2020
HPP Klient
50 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jak by se vám líbilo pracovat na lukrativní adrese a užívat si široké škály benefitů od zaměstnavatele, který vás dokáže plně ocenit? Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamějších firem v oblasti pojišťovnictví, sháním talentovaného QA Test Engineera. Na HPP vás čeká zejména tvorba nových produktů, kontrola správného nastavení procesů a jako nejvyšší autorita se budete podílet na rozhodování o nasazení všech nových verzí core aplikace pro správu klientských smluv. Můžete se těšit na velmi zajímavý bonusový systém, férový přístup a možnost osobního rozvoje.

Náplň práce
- analýza a testování informačních systémů
- příprava testovacích scénářů a protokolů pro UAT spouštění
- udržování a programování skriptů v SW TestComplete pro automatické testy aplikace pro správu smluv a satelitních aplikací
- testování webových služeb
- XML z externích aplikací státních i soukromých subjektů (spolupráce na vývoji regresních testů komunikace a reporting chyb v aplikaci JIRA se zahraničním dodavatelem, řešení požadavků v aplikaci Omnitracker)
- komunikace s uživateli
- návrh a realizace kontrolních mechanismů (udržování kvality vyvinutých řešení)
- podpora uživatelů při UAT procesu

Požadavky
- VŠ vzdělání
- pokročilá znalost MS Office nebo podobného kancelářské balíku (VBA, makra)
- základy programování – VBScript, C++/C#Script nebo JavaScript
- analytické dovednosti, schopnost rychle se učit IT požadavkům a najít vhodné řešení
- samostatnost, spolehlivost, trpělivost a pečlivost
- aktivní angličtina

Výhody
- znalost SQL jazyka
- orientace v pojišťovnictví

Benefity
- zajímavá práce v silné a stabilní společnosti
- férový přístup
- možnost seberealizace
- práce na lukrativní adrese v centru Brna
- nadstandardní balíček benefitů
- 5 týdnů dovolené
- 4 dny zdravotního volna za rok
- stravenky a bonusy
- firemní akce
- občerstvení na pracovišti
- flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
- systém Cafeterie
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- sleva na firemní produkty/služby, vzdělávací kurzy/školení, exkluzivní benefity pro nastávající rodiče
- možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- velmi zajímavý bonusový systém, po roce 13. a 14. plat