PHP Developer (22567)

Praha
12/2020
Kontrakt Klient
80%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jak by se vám líbilo pracovat pro jednu z top českých firem v oblasti automobilového sektoru a mít díky tomu výhody jako např. firemní auto a palivovou kartu? Na kontrakt ke klientovi teď hledám talentovaného PHP Developera. Budete mít na starosti přípravu a vývoj nového systému CRM. Můžete se těšit na nadstandardní balíček benefitů, přátelské prostředí a mimo jiné stabilní zázemí silné společnosti, která má obrat v řádech miliard Kč.

Náplň práce
- příprava a vývoj nového systému CRM
- úzká spolupráce s menším týmem

Požadavky
- PHP + Nette
- JavaScript, RestAPI, základy SQL
- znalost prostředí MS Azure (Windows Virtual Machines, Linux Virtual Machines…)
- znalost některé z opensource reportingových platforem

Benefity
- firemní auto i pro soukromé užití + CCS karta
- cca 80 % HO + možnost práce v jakékoli poboočce (7 poboček v ČR)
- tým 2 lidí
- možnost HPP nebo přímé IČ
- mobilní telefon, notebook
- odměny
- firemní akce, teambuilding
- vzdělávací kurzy, školení
- příspěvek na penzijní / životní pojištění
- zaměstnanecké stravenky
- sleva na firemní výrobky a služby