Application Administrator (22612)

Praha
12/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
20%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Učíte se rádi novým věcem a rádi objevené poznatky sdílíte s kolegy? Aktuálně sháním talentovaného aplikačního administrátora s alespoň uživatelskou znalostí Linuxu. Na kontrakt přes CoolPeople se připojíte k našemu přednímu klientovi, české společnosti v oblasti bankovnictví. Čeká vás dlouhodobý projekt, kde vaším hlavním úkolem bude správa CRM a microservices na Openshiftu. Kromě stabilního zázemí v silné společnosti se můžete těšit na možnost práce z domova a atraktivní platové ohodnocení. Jestliže jste iniciativní a rádi objevujete nové technologie, určitě se na tuto pozici přihlaste.

Náplň práce
- v rámci retailového tribu se zařadíte do squadu Oracle Siebel CRM
- squad se skládá z cca 30 lidí (analytici, vývojáři, testeři a dohromady 5 administrátorů)
- správa CRM (Linux jako aplikační platforma) a microservices na Openshiftu nad Java platformou
- administrace a monitoring aplikace Oracle Siebel CRM na OS Linux, DB Oracle (z uživatelského úhlu pohledu, ne správcovského)
- instalace, údržba a upgrade systémových prostředků, řešení problémů
- vypracování systémové a provozní dokumentace
- psaní shell scriptů, pipelines v Jenkinsu
- práce s aplikacemi v Opeshift

Požadavky
- proaktivita
- nedělá vám žádný problém používání příkazové řádky a Linux je vaše oblíbená technologie
- máte alespoň uživatelskou znalost Linux serveru

Výhody
- Jenkins
- finanční background
- správa microprocesů v openshift

Benefity
- možnost HO
- konkurenceschopný plat
- dlouhodobý projekt
- klíčový klient s bohatou historií