Angular Developer (22614)

Praha
12/2020
HPP Klient
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pracujete rádi a s vášní v Angularu 2.0+ a baví vás vyvíjení webu ve verzi 7 a výše? Pak hledám právě vás, zkušeného Angular Developera na HPP. Můžete se těšit na spoluvytváření řešení pro opravdu velké organizace, vývoj zcela nového produktu na zelené louce a nemine vás ani optimalizace za použití původní aplikace. Můžete se těšit na přátelskou atmosféru, tým zkušených profesionálů, od kterých se můžete mnohé přiučit a samozřejmě lahodnou kávu na pracovišti. Zašlete mi vaše CV ještě dnes a odstartujme spolu vaši kariéru.

Náplň práce

- vývoj webové aplikace v Angularu 7 a výše
- vývoj zcela nového produktu na zelené louce
- optimalizace
- spolupráce na návrhu s kolegy na back-endu a návrhu UX/UI

Požadavky
- rutinní znalost Angular od verze 2 a výše
- dobrá znalost HTML5, CSS3
- typeScript a JavaScript

Výhody
- Java, C#

Benefity
- příjemné prostředí
- moderní prostory