PHP Developer (22618)

Brno, Praha
12/2020
Kontrakt Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste zkušený PHP vývojář ideálně se znalostí Symfony a SQL a přejete si pracovat se stejně ostřílenými experty v oboru? Přidejte se na kontrakt k našemu klientovi, poskytovateli hardware i software řešení na míru. Čeká vás vývoj mobilních a webových aplikací v nejrůznějších projektech pro lídry na trhu i menší společnosti. Náš osvědčený klient vám pak může nabídnout atraktivní plat dle vašich možností, moderní výbavu, nekonečnou zásobu kvalitní kávy z české pražírny a na odreagování stolní fotbálek.

Náplň práce
- vývoj mobilních a webových aplikací
- projekty SW i HW
- spolupráce napříč pobočkami (60 lidí v pražské pobočce, 8 v brněnské a obě rostou)

Požadavky
- PHP, ideálně Symfony nebo Laminas, popř. ZEND
- Git, SVN
- SQL
- základní znalost síťových technologií

Výhody
- zkušenosti s podobnými projekty
- zkušenosti s integracemi na cizí API (použití Apiary.io)
- JavaScript
- UML

Benefity
- atraktivní plat dle vašich schopností
- možnost home office
- poskytnutí klávesnic a monitorů
- jazykové kurzy a oborové školení
- možnost práce v jiných technologiích
- po určité době příspěvky na hardware
- v létě každý pátek grilování na zahradě
- výborná káva z české pražírny