PHP Developer (22646)

Praha
2/2021
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti s vývojem v PHP a JavaScriptu? Připojte se na HPP k našemu klientovi, u kterého naleznete jedinečnou pracovní atmosféru. Jako PHP / JavaScript Developer budete se skvělým týmem spolupracovat na vývoji webové platformy pro kontaktní centra. Kromě nadstandardních finančních benefitů se můžete těšit na samostatné kanceláře pro jednotlivé týmy (žádný open space), obědy zdarma a posilovnu na pracovišti. Jestliže chcete skvělé zaměstnání a zároveň se udržet ve formě, zaregistrujte se níže.

Náplň práce
- programování v PHP a JavaScriptu
- spolupráce na vývoji webové platformy pro kontaktní centra (telefonní hovory, webové chaty, SMS, emaily a sociální sítě)
- studium novinek a jejich implementace do praxe
- tým cca 10 lidí

Požadavky

- PHP včetně OOP
- zkušenosti s Javascriptem (používáme Angular, jQuery)
- zkušenosti s vývojem frontendových aplikací (používáme Bootstrap)
- zkušenosti s vývojem v prostředí LAMP (Linux, Apache, Mysql, PHP)
- chuť učit se nové technologie

Benefity
- dvakrát ročně si rozdělujeme odměny podle dosaženého zisku firmy
- obědy zdarma
- dovolená 4 týdny, 7 placených sick days, příspěvek na sport a kulturu, fotbálek a posilovna na pracovišti
- příspěvek na domácí internet, abychom mohli občas pracovat z domu
- pracoviště v centru Prahy – dobrá dostupnost MHD
- žádná open space kancelář, ale samostatné kanceláře pro jednotlivé týmy
- možnost vlastního výběru laptopu a operačního systému
- flexibilní pracovní doba, 20 HO / rok
- multikulturní prostředí
- pozice je vhodná pro absolventy, kteří mají chuť učit se nové věci
- možné i IČ