PHP Developer (22661)

Praha
12/2020
Kontrakt Klient
20%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Hledáte teď fresh projekt, na kterém využijete své PHP znalosti? Zapojte se jako PHP Developer do vývoje platformy téměř na zelené louce, kde se s legacy kódem nepotkáte. Náš klient patří pod jednoho z největších prodejců nábytku v Evropě a oplývá dlouholetou historií i spokojenými zákazníky. Na kontrakt ke klientovi se zapojíte do nově vznikajícího týmu, se kterým budete vyvíjet eshop s focusem na čistý a udržovatelný kód. Aplikace je založená zejména na PHP s částmi v JavaScriptu. Můžete se těšit na vynikající finanční ohodnocení, bohatý balíček benefitů a pružnou pracovní dobu s možností home office. Neprošvihněte tuto lákavou nabídku a přihlaste se ještě dnes.

Náplň práce
- vývoj e-shopu na Shopsys frameworku
- vývoj platformy téměř na zelené louce
- aplikace založena zejména na PHP s částmi v JavaScriptu
- kladení důrazu na kvalitu před kvantitou
- lokalita Zličín

Požadavky
- 3 roky praxe s vývojem v PHP
- Git
- Docker

Výhody
- znalost frameworku Symfony3
- JavaScript ES6
- zkušenosti s Redis, Elastic Search, Nginx, npm
- SQL, PostgreSQL

Benefity
- vynikající finanční ohodnocení
- možnost práce na HPP i IČ
- balíček benefitů a progresivní nárůst dovolené
- home office a pružná pracovní doba
- tvůrčí práci s využitím moderních technologií a velký prostor pro seberealizaci