IT Manager (22680)

Brno
1/2021
HPP Klient
20%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Baví vás zavádění ERP systémů a příprava IT zadání u rozvojových projektů? Na hlavní pracovní poměr hledám zkušeného IT Managera, který má výborné komunikační schopnosti. Budete mít na starosti správu OS virtuálních serverů pro backoffice systémy či MPLS konektivy a síťové připojení. Můžete se těšit na zázemí stabilní společnosti s bohatou historií a příjemný kolektiv. Zašlete mi vaše CV a uplatněte vaše jedinečné schopnosti.

Náplň práce

- definovat klíčové architektonické principy a pravidelné hodnocení
- řízení rizik v oblasti IT a tvorba rozpočtů
- správa high-level aplikačního a datového modelu společnosti
- příprava IT zadání u rozvojových projektů
- řízení externích dodavatelů v oblasti vývoje a podpory
- správa OS virtuálních serverů pro backoffice systémy
- MPLS konektivity a síťového připojení
- sledování trendů v oblasti bezpečnosti, komunikace s dotčenými subjekty (NÚKIB, aj.)
- zodpovědnost za tým IT bezpečnosti EUC

Požadavky
- VŠ vzdělání se zaměřením na IT
- předchozí zkušenost na obdobné IT pozici podmínkou
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- anglický jazyk slovem i písmenem
- řidičský průkaz sk. B

Benefity
- příjemná atmosféra
- stabilní společnost
- home office