DevOps Engineer (22734)

Praha
12/2020 (1m)
Kontrakt přes CP
90%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Chtěli byste nahlédnout pod pokličku vývoje softwaru pro automobilový průmysl? Sháním aktuálně zkušeného DevOps Engineera s 5 lety praxe pro našeho klienta, českou firmu dodávající softwarové služby mimo jiné i nadnárodním lídrům. Na kontrakt přes CoolPeople vás čekají různorodé projekty a vývoj aplikací pro klienty z celé Evropy, takže nudit se rozhodně nebudete. Těšit se můžete na skvěle sehraný tým, podporu vašeho profesního růstu a práci s nejmodernějšími technologiemi. Zaujala vás tato pozice? Pošlete mi své CV níže, těším se.

Náplň práce
- při nástupu dostanete všechny potřebné materiály a informace
- ve vašich začátcích vám bude k dispozici zkušený kolega, který vám poskytne potřebnou podporu
- tým pracuje pro našeho hlavního klienta z oblasti automobilového průmyslu
- práce na různorodých projektech a aplikacích, které využívají klienti v mnoha zemích Evropy

Požadavky
- Linux
- jedno z následujících: Bash, Python, JavaScript, PowerShell
- znalost yaml/xml/json/OpenApi AsyncApi
- ELK stack
- ovládat Hashicorp Artifactory nebo jiný artefact management system
- FINOPS – znát pricing model GCP a/nebo AWS
- TCP/IP, HTTP, DNS…. OSI
- cryptography (X509)
- cloudové a hybridní prostředí, AWS, GCP a Docker
- Kubernetes, Helm, Terraform, GIT
- povědomí o security managementu (OWASP top 10) a metodách autentizace (Oauth2/OIDC, JWT, flows)
- čeština a angličtina C1

- umět dobře komunikovat a spolupracovat s lidmi, být týmový hráč
- mít zkušenosti s mentoringem a ochotně pomáhat kolegům
- být kreativní a umět hledat (a najít) inovativní řešení
- iniciativa

Benefity
- dlouhodobý projekt, 2-3 roky
- stabilní, ryze česká firma, která je na trhu víc než dvacet let
- specialisté na unikátní technologie
- naši lidé rostou s naší firmou, podporujeme je a těší nás jejich úspěchy
- podporujeme neziskové a sportovní organizace
- jsme dobrý tým, společně si užíváme firemní akce, výlety, pravidelné snídaně