SCADA Specialist (22790)

Praha
1/2021
HPP Klient
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jak by se vám líbilo zajišťovat podporu v oblasti přenosu dat a spolupracovat s externími konzultanty a experty? Hledám SCADA Specialistu na hlavní pracovní poměr, který by doplnil tým specialistů a podílel se tak na zajišťování provozu tranzitní soustavy pro přepravu plynu. Radost vám bude dělat příjemný tým, zázemí stabilní společnosti a výborná káva na pracovišti. Zašlete mi vaše CV a buďte hvězda.

Náplň práce
- zajišťování provozu, servisu, rozvoje a správy centrálního řídicího systému dispečinku
- podpora dispečerů v oblasti přenosu dat
- programování PLC a základní diagnostika dle IEC 1131.3
- samostatně řešit realizaci vývojových úkolů v automatizovaných systémech řízení
- spolupráce s externími konzultanty a experty řešit na základě vývojových prací údržbu a rozvoj řídícího systému centrálního dispečinku
- zajištění pohotovostí pro ŘS centrálního dispečinku a pro ŘS technologických objektů
- podílet se na rozvoji a servisu aplikačních programů ŘS centrál. dispečinku a návazných systémů
- provádět úpravy a další rozvoj datové, telemetrické a grafické databáze ŘS centrál. dispečinku.
- vykonávat úpravy a diagnostiku softwaru telemetrických stanic
- spolupracovat se zahraničními partnery, dodavateli software a hardware
- provádět analýzu, návrh a tvorbu softwaru pro zabezpečení řídicích a komunikačních funkcí v rámci systémů ASŘTP

Požadavky
- SŠ / VŠ vzdělání elektro technického směru
- správa OS MS Windows, MS AD
- dobrá znalost principů relační databáze
- základní znalost Visual Basic, Visual C# a používání technologií DAO, ADO, ODBC
- platné osvědčení minimálně dle §5 vyhl. 50/78 Sb.,
- aktivní řidič sk. B
- anglický jazyk B1

Výhody
- praxe v oblasti návrhu, správy a provozu řídicích systémů
- chuť se rozvíjet

Benefity
- odborný i kariérní růst
- zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- multisport karta
- stravenky
- příspěvky na penzijní pojištění