.NET Developer (22847)

Brno
2/2021
HPP Klient
65 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Zapojte se do perspektivního oboru nejmodernějších výrobních systémů v ČR. Hledám aktuálně šikovného .NET Developera alespoň se 2 roky praxe, který chce pracovat na HPP s moderním high-tech Industry 4.0 a digitalizací firem ve výrobě. Nudit se rozhodně nebudete, jelikož budete mít možnost dostat se k různorodým projektům. Kromě toho se můžete těšit na širokou škálu zaměstnaneckých benefitů. Ještě váháte? Ozvěte se mi pomocí krátkého formuláře dole, dám vám více informací.

Náplň práce
- vývoj aplikací v C# a VB.NET
- navrhování nových inovací a technologií
- analýza technologických problémů
- podílení se na vývoji Frameworku a jádra nového systému
- návrh implementačních řešení, analýzy a specifikace
- testování nových technologií

Požadavky
- 2 roky praxe s platformou .NET (C# nebo VB.NET)
- SQL
- znalost objektově orientovaného programování

Výhody
- znalost principů UML
- znalost vývoje aplikací pro moderní technologie, IoT, chytré telefony, hodinky, brýle, rozšířenou realitu a umělou inteligenci
- základní angličtina

Benefity
- flexibilní pracovní doba
- práce s nejnovějšími technologiemi (chytré telefony, hodinky, brýle, rozšířená realita, umělá inteligence, Cloud)
- moderní prostředí mezinárodní softwarové společnosti
- projekty pro přední světové společnosti
- mladý kolektiv, inovativní, tvůrčí, neformální a přátelská atmosféra
- týmové akce, herna s relaxační místností (fotbálek, šipky apod.)
- odborné a jazykové vzdělávání
- perspektivu profesního a osobního růstu
- 5 týdnů dovolené
- firemní notebook
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce zaměstnání
- nápoje a občerstvení na pracovišti zdarma