Angular Developer (22859)

Praha
12/2020
HPP Klient
40%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste týmový hráč a chcete možnost ukázat své vůdčí schopnosti? Hledám Angular Developera na pozici Lead k našemu přednímu klientovi v oblasti financí. Na HPP se zapojíte do plně funkčního Scrum týmu, kde vás čeká rozvoj řešení pro obchodování na kapitálových trzích. Oceníte cennou podporu vašeho růstu, bohatou nabídku home office a v kanceláři i krásnou terasu. Pokud vás nabídka zaujala, přihlaste se níže.

Náplň práce
- prioritní projekt české pobočky s 20členným týmem
- rozvoj řešení pro obchodování na kapitálových trzích
- prokázání použitelnosti nové technologie a splnění všech obchodních požadavků
- Scrum tým

Požadavky
- 3+ roky praxe s Angular 7+
- REST API
- řešení performance a security problematiky
- základní znalost architektury webových aplikací
- AJ B2+

Výhody
- Cloud
- Kendo UI
- .NET (Core)

Benefity
- přátelská, pozitivní atmosféra
- terasa, fotbálek, šipky
- home office, flexibilní pracovní doba
- podpora dalšího posunu a možnost certifikace
- mezinárodní firma
- možnost nástupu ihned
- zajímavé finanční bonusy