SAP Consultant (22873)

Pardubice, Praha, Hradec Kralove
12/2020
HPP Klient
80 000 CZK

Baví vás optimalizace řídících procesů a rozumíte SAP nástrojům jako nikdo jiný? Aktuálně hledám zkušeného a zapáleného SAP konzultanta na hlavní pracovní poměr do Čáslavi. Budete mít na starosti podporu systémů a řešení problémů související se SAP systémem. Můžete se těšit na práci v příjemném prostředí, příspěvky na penzijní pojištění a práci s top technologiemi. Pojďte do toho a zašlete mi vaše CV.

Náplň práce
- systémový vývoj
- zavádění nových funkcí a procesů odpovídající potřebám podnikání
- základní přizpůsobení systému SAP podle zkušeností a know-how
- řešení problémů související se systémem SAP
- zavádění nových funkcí a aplikací
- školit uživatele a vytvářet školící materiály
- spravovat aplikace a přizpůsobovat nastavení
- optimalizace řídících postupů
- odpovědnost za podporu systémů

Požadavky
- dokončené bakalářské studium v oboru ICT nebo strojírenství či praxe v oboru minimálně 8 let
- anglický a český jazyk slovem i písmem
- MM, PP, QM
- základní know-how v oblasti infrastruktury a relačních databází
- know-how bus-sys a jiných nástrojů
- místo práce Čáslav

Výhody
- flexibilita, organizovanost
- orientace na zákazníka a jeho potřeby

Benefity
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dojíždění a životní/penzijní pojištění
- dotované stravování
- cafeterie
- moderní technologie

Mám zájem, kontaktujte mě