Linux Administrator (22876)

Praha
12/2020
HPP Klient
60%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste týmový hráč, umíte dotahovat rozdělanou práci do konce a včas řešit problémy? Aktuálně hledám šikovného a motivovaného Linux Administrátora na hlavní pracovní poměr. V hlavní roli zazáříte v tvoření technické dokumentace, správě a rozvoji OS Linux primárně v RedHat. Pokud máte základní znalosti a dovednosti v oblasti správy a vizualice, hledám právě vás. Zašlete mi vaše CV a přidejte se k týmu, který vás potřebuje.

Náplň práce
- správa a rozvoj OS Linux primárně RedHat, CentOS a Debian
- implementace a správa bezpečnostních technologií
- účast na podnikových projektech
- správa virtualizované platformy VMware
- komunikace s dodavateli
- tvoření technické dokumentace

Požadavky
- výbornou znalost operačního systému Linux
- praxe v bash, Python, Perl
- zkušenosti z oblasti automatizace správy Ansible, Forman (Satellite) Pupet
- dobré znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti
- L2 switching Cisco, Juniper
- znalost DNS, DHCP, SMTP, 802.1x, TCP/IP, Firewall
- základní znalosti a dovednosti v oblasti správy virtualizace (VMware)
- nadšení pro IT a ochotu se dále vzdělávat
- jakoukoliv znalost OS MS Windows
- AD, MS SQL, SCCM, SharePoint
- včasné řešení problémů a dotahování věcí do konce

Benefity
- částečná práce z domu
- flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- vzdělávací kurzy, školení a konference