FullStack Developer (22889)

Praha
12/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
80%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste zkušený FullStack Developer? Ovládáte Node.js a React? Pak mám pro vás perfektní pozici na kontrakt přes CoolPeople k našemu klientovi, lídrovi v TelCo oblasti. Zapojíte se do jednoho z agilních týmů a stanete se klíčovou součástí delivery produktu od návrhu až po launch. Můžete se tedy těšit na vysoce kreativní práci, moderní technologie a skvělé kolegy, se kterými vás práce bude bavit.

Náplň práce
- vývoj e-shop platformy
- návrh, zlepšování a prodiskutování stávajících a budoucích funkcionalit s kolegy
- možnost inovovat a přinášet nové poznatky s možností jejich uplatnění
- konzultace API v rámci jednotlivých vývojových stádií

Požadavky
- Node.js a React
- Git

Výhody
- Next.js, NestJS, TypeScript
- JIRA, Confluence

Benefity
- dlouhodobý projekt neomezený časem
- řešení pro miliony uživatelů
- práce s moderními technologiemi
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- možnost uplatnit své kreativní nápady
- možnost ovlivnit výběr nových nástrojů a procesů