QA Manager (22912)

Praha
1/2021
HPP Klient
40%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste zkušeným odborníkem v oblasti zajištění kvality SW produktů a chtěli byste se posunout směrem k samostatné odpovědnosti za kompletní QA řízení? Chopte se nové výzvy a pojďte zastřešovat QA pro produkty nejrozšířenějšího ERP systému v ČR. Hledám nyní QA Managera ERP. Na HPP se můžete těšit na možnost práce z domova, motivující platové ohodnocení a stabilní zázemí společnosti, kterou si zamilujete. Pošlete mi své CV níže.

Náplň práce
- vést procesy QA napříč produkty
- rozvíjet a udržovat metodiku, nástroje, know how a procesy testování (automatické i ruční)
- plánování a organizování aktivit pro zajištění kvality produktů
- vyhodnocování a nápravná opatření pro zajištění kvality produktů
- spolupráce s vývojovými a realizačními týmy i se zákazníky
- podílení se na kontinuálním rozvoji produktů

Požadavky
- znalost životního cyklu vývoje a údržby SW
- praktické zkušenosti s metodikami testování SW
- schopnost pracovat napříč organizací
- samostatnost a odpovědnost
- skvělé komunikační schopnosti

Benefity
- children-friendly office, dog-friendly office
- dovolená 5 týdnů
- firemní akce
- flexibilní začátek / konec pracovní doby
- mobilní telefon
- možnost občasné práce z domova
- notebook
- příspěvek na penzijní / životní připojištění
- příspěvek na sport / kulturu / volný čas
- příspěvek na vzdělání
- stravenky / příspěvek na stravování
- vlastní organizace náplně práce
- vzdělávací kurzy, školení