Java Developer (22917)

Praha
1/2021
HPP Klient
30%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste zkušený Kotlin Developer? Připojte se k našemu klientovi z oblasti bankovnictví. Na HPP vás čeká vývoj nových aplikací a jejich následná správa pomocí nejmodernějších prostředků, takže nudit se rozhodně nebudete. Za dobře odvedenou práci vás čeká odměna ve formě nadstandardního volna, stravenky, zvýhodněné nabídky u partnerů a aby toho nebylo málo, i skvělý tým vývojářů. Přihlaste se níže a dejte o sobě vědět.

Náplň práce
- podílet se na vývoji nových aplikací v moderní architektuře a s moderními prostředky
- pracovat s širokým spektrem různých technologií od FE technologií až po BE technologie Javu/Kotlin a její rozšíření
- spolupracovat na návrhu architektury nových systémů
- používat především relační databáze, ale i nonSQL (Cassandra, REDIS, ElasticSearch)
- aplikace nejen jednou vyvinout, ale i následně rozvíjet a na základě zpětné vazby kontinuálně vylepšovat

Požadavky
- Java
- Kotlin
- REST API
- SQL
- praxe z vývoje komplexních aplikací v týmech

- zkušenosti v oblasti návrhu REST API a modelovacích technik UML, ERD, včetně Case nástrojů (EA)

Benefity
- 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc
- 110Kč stravenky
- příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie, možnost Multisport karty
- zvýhodněné bankovní produkty
- příspěvek na penzijní pojištění
- zvýhodněný mobilní tarif
- partnerské nabídky