Java Developer Junior (22930)

Praha, Brno
1/2021
Kontrakt Klient
100%
60 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste talentovaný absolvent s chutí se učit a růst? Nabízím možnost nastartovat vaši kariéru v přátelském kolektivu, kde budete mít možnost se remotely vše v klidu naučit. Na kontrakt k našemu klientovi, jedné z nejrychleji rostoucích firem v ČR, právě hledám Cloud Platform Junior Developera. Zapojíte se do skvěle sehraného týmu a čeká vás vývoj a podpora moderní cloudové vývojové platformy. Oceníte ve společnosti flexibilitu, motivující platové ohodnocení a příjemnou atmosféru. Na nic nečekejte a přihlaste se ještě dnes, ať vám tato pozice neuteče.

Náplň práce
- vývoj a podpora moderní cloudové vývojové platformy v prostředí velké nadnárodní společnosti
- psaní unit testů
- řešení dílčích úkolů

Požadavky
- znalost programování v jazyce Java nebo Kotlin
- zkušenosti s psaním unit testů
- běžné používání verzovacího systému Git a build systému Maven
- chuť seznámit se s technologiemi Docker, Kubernetes

Výhody
- praktická znalost Spring Boot frameworku
- pozitivní a aktivní přístup
- preciznost a spolehlivost

Benefity
- vhodné pro absolventy
- dynamický malý tým
- nekorporátní přístupy, flexibilita
- podpora vašeho profesního růstu
- klidné zaučení v přátelském kolektivu
- motivující platové ohodocení dle vaší šikovnosti