QA Consultant (23081)

Praha, Brno, Bratislava
2/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte 2 roky praxe na pozici konzultanta, ovládáte MS SQL a jazyk Java na základní úrovni? Aktuálně hledám sebejistého a zkušeného QA konzultanta na kontrakt přes CoolPeople k našemu klientovi, přední světové společnosti působící v oblasti financí. Zazáříte při datové analýze, monitoringu výkonu, tvorbě testovací dokumentace a komunikaci napříč oddělením. Těšit se můžete na full remote a příjemné pracovní prostředí plné zkušených profesionálů. Přihlaste se a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- navrhování a monitorování událostí generovaných systémem
- manuální identifikace událostí ve webové aplikaci klienta
- vylepšování monitorovací aplikace podle návrhu QA manažera
- komunikace s vývojáři, testery a quality manažerem
- prezentace výsledků testování klientovi
- datová analýza
- monitoring výkonu a tvorba testovací dokumentace

Požadavky
- střední znalost MS SQL
- základy Java
- 2 roky relevantní praxe
- aktivní angličtina

Výhody
- skvělé komunikační schopnosti
- prezentační dovednosti

Benefity
- profesionální tým
- motivující finanční ohodnocení
- remote spolupráce