C# Developer (23100)

Usti Nad Labem, Praha, Liberec, Ceske Budejovice
2/2021
HPP Klient
100%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pojďte ulehčit život tisícům uživatelů. Máte to správné nadšení pro .NET framework, nebojíte se ASP.NET CORE a vyznáte se v MS SQL? Pak možná právě vás hledá náš klient, významný dodavatel softwaru zejména pro zubní ordinace. Na HPP vás čeká vývoj unikátní webové i mobilní aplikace, kterou využívají zubní lékaři, laboranti i statisíce pacientů. Kromě smysluplného projektu se můžete těšit na špičkové vybavení, možnost remote a další skvělé bonusy.

Náplň práce
- vývoj unikátních funkcí pro stávající platformu
- webové a mobilní aplikace pro zubní lékaře, laboranty i pacienty
- aplikace měsíčně odesílají statisíce připomínkových SMS
- údržba a rozvoj stávajících softwarových aplikací
- údržba a rozvoj API
- serverová architektura čítá stovky jader

Požadavky
- C#
- .NET
- ASP.NET CORE
- MS SQL

Výhody
- nadšení pro moderní technologie
- týmový hráč
- chuť zkusit něco nového

Benefity
- smlouva na dobu neurčitou nebo IČO
- špičkové vybavení
- možnost pracovat v kanceláři nebo remotely
- zajímavé projekty s nejnovějšími technologiemi
- možnosti školení, konferencí, workshopů
- otevřená firemní kulturu
- skvělý tým lidí, se kterými rádi vyrazíte ven
- kávovar a drobné občerstvení na pracovišti
- MultiSport karta