.NET Developer (23178)

Ostrava, Brno, Praha
1/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
100%
100 000 CZK

Jsou C# a .NET vaše silná stránka a máte základy v SQL? V současné chvíli hledám samostatného .NET Developera, který se na kontrakt přes CoolPeople připojí k našemu klientovi. Spolu se sehraným týmem budete mít na starost 6 podniků a vaším hlavním úkolem bude vyřešit incidenty, které se nepodařily odbavit supportu před vámi, tudíž je potřebný troubleshooting. Těšit se můžete na nerutinní práci, remote a motivující finanční hodnocení.

Náplň práce
- péče o 6 podniků
- řešení incidentů a problémů, které nedokázaly vyřešit supportní funkce před vámi
- nejedná se o L2 ani L3, spíše speciální tým
- řídící vrstva MS platforma, .NET a C#
- integrace dp databází MS SQL
- částečný development a deployment nových features systému
- 1 týden on-call, možnost pracovních cest do Finska

Požadavky
- C#
- .NET
- MS SQL
- HTML, Java script

Výhody
- základní znalost sítí

Benefity
- remote
- přátelský tým specialistů, kteří rádi poradí a pomůžou
- dlouhodobý projekt
- motivující finanční ohodnocení
- nerutinní práce
- nejedná se o vývoj se sprinty

Mám zájem, kontaktujte mě