Linux Developer (23195)

Brno
2/2021
HPP Klient
50%
70 000 CZK

Máte zkušenosti s vývojem a administrací Linuxu, vyznáte se v OpenEmbedded a angličtiny se nebojíte? Náš klient, společnost zaměřená na vývoj softwaru a hardwaru pro biometrické a vestavěné systémy, aktuálně hledá Embedded Linux Developera. Kromě vývoje Embedded Linuxu budete mít za úkol vývoj firmwaru a systémová řešení. Přihlaste se níže pro motivující plat, extra dovolenou a aktivní podporu vašeho profesního rozvoje.

Náplň práce
- návrh, vývoj a údržba embedded Linuxu
- vývoj firmware pro embedded prostředí
- spolupráce na systémových řešeních a architektuře SW
- implementace features

Požadavky
- SŠ / VŠ ideálně v IT
- vývoj a administrace Linux
- OpenEmbedded
- AJ
- Python

Výhody
- C++

Benefity
- malý tým, ve kterém je vaše práce vidět
- stravenky
- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba a home office
- pracovní stanice dle výběru
- aktivní podpora vašeho profesního rozvoje
- možnost podílet se na dalších projektech

Mám zájem, kontaktujte mě