IT Analyst (23196)

Praha
1/2021 (9m+)
Kontrakt přes CP
20%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti s UML, znalost principů SOA a analytických úkolů se nebojíte? Připojte se jako IT analytik k našemu klientovi, lídrovi v integrovaných a síťových řešeních. Na kontrakt přes CoolPeople budete mít za úkol vývoj nové cloud enterprise aplikace z oblasti správy dokumentů a dočasnou údržbu stávajících DMS aplikací. Těšit se můžete na motivující finanční ohodnocení, přátelské prostředí a zázemí stabilní společnosti.

Náplň práce
- tvorba zadání pro vývojáře v podobě JIRA tasků
- převzetí business zadání (textově i diagramy) a rozpracování architektonických návrhů do hlubšího technického designu, který bude srozumitelný pro vývojáře
- práce na nově vznikajícím systému
- technická znalost komponent systému
- definice rozhraní jednotlivých služeb
- datové modelování
- práce s technologiemi Java 8+, Spring Boot / Spring Cloud, Angular 9, Databáze MS SQL/ Oracle/ PostgreSQL ELK Stack, Apache/ Tomcat, Netflix Eureka/ Zuul, Rabbit MQ, Jira/Confluence

Požadavky
- UML, Enterprise Architect
- znalost principů SOA
- analytické myšlení, schopnost navrhovat služby

Výhody
- zkušenost s programováním

Benefity
- přátelské prostředí
- home office
- dlouhodobý projekt
- zázemí stabilní společnosti
- příležitost k profesnímu rozvoji