Linux Administrator (23238)

Praha
2/2021
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste zkušený Linux administrátor se znalostmi TCP/IP a databází? Připojte se na HPP k našemu klientovi, poskytovateli platformy pro mediální služby. Ve schopném OPS týmu se budete věnovat instalaci a konfiguraci serverů platformy, zajištění 24/7 dostupnosti centrálních služeb a poskytování know-how ostatním kolegům. Nejedná se o help desk, s koncovými zákazníky tedy nepřijdete do styku. Potěší vás neformální pracovní prostředí, práce s moderními technologiemi a finanční bonusy.

Náplň práce
- instalace a konfigurace serverů platformy, řešení provozních problémů na úrovni 2nd level, supervize upgradů IPTV platforem
- zákaznická podpora pro IPTV platformy na úrovni 2nd level
- zajištění 24/7 dostupnosti zákaznických platforem a centrálních služeb
- poskytování expertního know-how členům 1st Level Support týmu
- s koncovými uživateli nepříjdete do styku
- práce s technologiemi Debian GNU, TCP/IP, Wildfly, Nginx, Apache, GraphQL, PostgreSQL, Oracle, Cassandra, ElasticSearch, Redis, RabbitMQ, Docker, Consul, AWS, Puppet, Ansible, Terraform, Prometheus

Požadavky
- Linux
- zkušenost se správou linuxových instalací (Debian GNU / Linux)
- TCP/IP
- PostgreSQL či Oracle, SQL
- technická AJ
- ČJ

Výhody
- nadšení pro nové technologie

Benefits
- nejnovější technologie
- plochá organizační struktura bez byrokracie, neformální prostředí
- stabilita české firmy a parta pohodových lidí
- home office, sick days, stabilizační dovolená
- finanční bonusy, konference a odborná školení aj.
- příspěvek na dopravu, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinu
- Multisportka
- stravenková karta, čerstvé ovoce, chutná kvalitní káva, firemní snídaně
- nové kanceláře s lobby a relax zónou v moderní budově