.NET Developer (23241)

Brno
2/2021
HPP Klient
40%
60 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Vyznáte se dobře v .NET frameworku či .NET Core, SQL a celkově v tvorbě webových aplikací? Pojďte vyvíjet řešení postavená na platformě MS Dynamics 365 pro našeho klienta, společnost poskytující špičkové poradenské služby. Jako zkušený .NET Developer budete mít možnost pracovat na zahraničních projektech pro významné klienty. Kromě nerutinních úkolů se můžete těšit na příjemnou atmosféru, motivující finanční ohodnocení a home office.

Náplň práce
- rozvoj řešení postavených na platformě MS Dynamics 365 on-premise i v Cloudu
- jejich následná správa a údržba
- účast na zahraničních projektech pro významné české klienty
- práce s technologiemi .NET, C#, SQL, XML/SOAP/REST

Požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- .NET, C#
- zkušenost s tvorbou webových aplikací
- ochota se vzdělávat a rozvíjet své dovednosti
- časová flexibilita

Výhody
- MS Dynamics, Office 365, MS SQL
- Git
- cílevědomost, vysoké pracovní nasazení
- spolehlivost, samostatnost

Benefity
- přátelský kolektiv
- home office
- motivující finanční ohodnocení