PL/SQL Developer (23243)

Praha, Pardubice, Brno, Ceske Budejovice, Plzeň
3/2021
Kontrakt Klient
100%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Vyvíjíte v PL/SQL přes 2 roky, ovládáte JavaScript a v ideálním případě i APEX? K našemu klientovi, společnosti vyvíjející webové aplikace pro přední české firmy, hledám talentovaného PL/SQL Developera. Čeká vás vývoj webových aplikací šitých na míru pro velké společnosti. Můžete se těšit na vlastní menší tým, neformální atmosféru, remote spolupráci a intenzivní školení, které vás posune na vaší kariérní dráze.

Náplň práce
- vývoj webových aplikací, které zjednodušují a zefektivňují firemní procesy
- technologie APEX, která poskytuje efektivní nástroj od malých interních aplikací až po korporátní řešení šité na míru potřebám klientů
- Team Lead pozice s 2-4 lidmi po vámi

Požadavky
- 2 roky zkušeností s PL/SQL vývojem
- JavaScript, HTML, CSS
- REST, SOAP
- Git, SVN
- TCP/IP, HTTP/HTTPS protokoly

Výhody
- APEX
- Linux, Apache, Tomcat

Benefity
- remote
- motivující finanční ohodnocení
- přátelská, neformální atmosféra
- dlouhodobá spolupráce
- pestrá a samostatná práce na projektech pro velké společnosti
- rozšíření technických vědomostí a zručností
- výsledky, které jsou hned vidět
- intenzivní vstupní školení
- rychlý kariérní posun