PHP Programmer (23244)

Ostrava
2/2021
HPP Klient
20%
50 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Ovládáte s přehledem Java, PHP, Oracle, PostgreSQL, Informix, MongoDB a RabbitMQ a máte zájem podílet se na probíhajícím vývoji informačních systémů? Do sehraného týmu u zaběhlého poskytovale zdravotní péče hledám nového PHP Developera, který bude zavádět moderní technologie a postupy v produktech a bude analyzovat, navrhovat a vyvíjet klíčové části aplikace. Ve formě pracovního poměru na vás čeká stabilní příjem, pololetní odměny, 5 týdnů dovolené a částečný home office. Zaujala vás pozice? Neváhejte mě kontaktovat.

Náplň práce:

- vývoj informačních systémů pro zdravotní pojišťovny

- zavádění moderní technologie a postupů v produktech

- analýza, návrh a vývoj klíčové časti aplikace

- support seniorních developerů

Požadavky:

Java, Spring Framework

PHP – pokročilá znalost, Zend Framework

Oracle, PostgreSQL, Informix, MongoDB, RabbitMQ

- ochotu se učit a zdokonalovat sebe, tým i produkt

Výhody:

Apache Camel

- znalost práce v JIRA

Benefity:

- kreativní práce v týmu pro zajímavého zákazníka

- pololetní odměny

- služební telefon a notebook

- 5 týdnů dovolené + dny volna navíc

- stravenky

- příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění

- příspěvky na sportovní aktivity, kulturu, očkování, medikamenty a jiné