PHP Developer (23259)

Ostrava
2/2021
HPP Klient
70%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste Senior PHP Developer ideálně se znalostí Nette a MySQL? Láká vás práce, kde budete moci uplatnit vlastní nápady a dostanete prostor pro kreativitu? Pojďte k našemu klientovi v oblasti e-commerce, který je lídr v oboru s více než 10 lety působení na trhu. Na HPP se zapojíte do vznikajícího IT týmu pro vývoj a následnou správu e-shopu v odvětví kosmetiky. Těšit se můžete na velkou míru autonomie, podporu ve vašem rozvoji a home office.

Náplň práce
- správa a vývoj e-shopu v několika mutacích
- programování nových modulů, funkcí a úprav včetně konektivity na systémy třetích stran
- automatizování a zlepšování procesů napříč e-shopem na desktopu i mobilu
- spolupráce na propojování e-shopu s jednotlivými systémy, např. CRM, řízený sklad, BI
- péče o čistotu kódu a řešení jako takového

Požadavky
- PHP, MVC, nejlépe Nette
- MySQL či jiné databáze
- základní znalost JavaScript
- AJ B2+

Výhody
- Git
- Docker

Benefity
- prostor pro vlastní nápady
- velká míra autonomie, přímý kontakt s jednateli společnosti
- podpora osobního rozvoje
- teambuildingy
- home office
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou historií