.NET Developer (23264)

Praha
3/2021 (6m)
Kontrakt přes CP
50%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Patří mezi vaše IT dovednosti nejen vývoj .NET platform (C#, ASP.NET) a vývoj MS SQL, ale také schopnost samostatné technologické podpory při stanovování postupu vývoje mobilních aplikací? Pro projekt navrhující systém na organizaci odpadového hospodářství hledám zkušeného a kreativního developera. Pokud jste jedním z nich, neváhejte mne kontaktovat.

Náplň práce

- tvorba webové aplikace s optimalizovaným rozhraním pro mobilní telefony

- jednoduchá datová evidence, cca 10 tabulek po 10 sloupcích, k tomu několik číselníků

- varianta importu dat z XLS/XML nebo importem přes standardní API z jiné aplikace

- možnost volitelných reportů (tabulky i grafy)

- tři úrovně přístupu plus administrátor

- přístupy multiklient s individuálními reporty

Požadavky

- schopnost navrhnout MS SQL datový model

- preferované programování v .NET

- developer si může zvolit preferovaný jazky k vývoji

- znalost komunikačních rozhraní (API) – výhodou

Benefity

- zázemí stabilní a dynamické tuzemské společnosti

- možnost kreativního působení a seberealizace na greenfield projektu