Java Developer (23272)

Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín, Pardubice
3/2021
HPP Klient
100%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jak by se vám líbil remote projekt na HPP, ve kterém dostanete šanci ovlivnit výsledný produkt i technologický stack? Vyznáte se ve frontendu, backendu, continuous integration a vnitřní architektuře produktu? Připojte se k našemu klientovi, české společnosti v oblasti datové integrace se zákazníky primárně v USA. Budete mít za úkol technické návrhy funkcionalit, kvalitu kódu a code review. Práce vás bude bavit díky neformální kultuře, moderní výbavě a skvělým firemním akcím, kde budete mít možnost lépe poznat své skvělé kolegy.

Náplň práce
- vývoj vlastní platformy pro datovou integraci
- nové features, oprava bugů a vylepšování dev infrastruktury
- architektura produktu s ohledem na výkon, udržitelnost i spolehlivost
- agilní metodika Scrum, LEAN
- práce s technologiemi: Eclipse, VSCode, Bitbucket, Gradle, Jenkins, JIRA, Confluence, Linux, Xen VMs, Docker, Ansible, AWS, Azure, Selenium, RCPTT, Findbugs, AWS Taskcat, Teams, Webex

Požadavky
- Java backend
- J2SE, J2EE
- VueJS, Primefaces, Eclipse, HTML, CSS, JavaScript
- Linux
- MySQL, Postgres, Oracle
- vzdálená práce po VPN

Benefity

- možnost ovlivnit technologický stack a produkt
- remote
- neformální kultura
- pružná pracovní doba, 10:00-16:00 core hours
- 5 týdnů dovolené, 3 sickdays ročně, birthday day
- 1x ročně hackathon, 3x ročně firemní akce
- středně velká společnost bez korporátních pravidel
- notebook, firemní mobil a tarif
- možnost i IČO