PHP Developer (23274)

Ostrava
2/2021
HPP Klient
20%
75 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Zajímá vás tvorba komerčních a webových stránek, e-shopů, grafických služeb a marketingových nástrojů? Do zázemí menší moderní firmy hledám programátora, který bude vyvíjet nové aplikace a weby. Disponujete-li znalostí PHP nebo MySQL, v prostředí WordPressu jste jako doma a stejně tak se orientujete i v Laravel, Yii 2 a Magento, narazili jste na nabídku, kde o vás bude zájem. Pokud výše uvedené zaujalo i vás, jsem vám k dispozici ke zprostředkování více informací.

Náplň práce

- vývoj nových aplikací a webu pro interní klienty i externín zákazníky

- tvorba komerčních a webových stránek, e-shopů, grafických služeb a marketingových nástrojů

- komunikace se senior programátorem a příležitostně s klienty

¼ času zabírá support

Požadavky

- znalost PHP nebo MySQL

- znalost CMS WordPress, Laravel, Yii 2 a Magento výhodou

- orientace v sítích výhodou

- u kandidátů je nutný onsite, HO po občasné domluvě

Benefity

- moderní technickou podporu

- různorodá a zajímavá práce pro malé i velké klienty

- kurzy angličtiny v pracovní době

- zázemí stabilní firmy s mladým přátelským kolektivem a firemními akcemi

- motivující finanční ohodnocení