IT Support (23327)

Praha
3/2021
HPP Klient
20%
60 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jménem našeho klienta, provozovatele přepravní soustavy pro zemní plyn, aktuálně nabízím pozici IT podpory obchodních aplikací. Ideální klient bude mít vysokoškolské vzdělání či relevantní praxi, znalost MS SQL či jiných databází a zkušenost s vedením projektů. Budete mít za úkol zajištění hladkého provozu přidělených aplikací, podporu koncových uživatelů a analýzu incidentů. Oceníte pak zejména stabilní zázemí silné české společnosti, extra volno a další nadstandardní benefity pro váš volný čas.

Náplň práce
- zajištění provozu a rozvoje přidělených aplikací se zaměřením na obchodní systémy s kapacitou plynu přepravní soustavy
- řízení dodavatelů v rámci přiřazených aplikací
- podpora koncových uživatelů a odborných útvarů
- komunikace se správci systémů třetích stran
- analýza a řešení incidentů a požadavků
- tvorba provozní dokumentace
- zajištění dodržení SLA parametrů ve svěřené oblasti

Požadavky
- vysokoškolské vzdělání nebo odpovídající praxe
- MS SQL
- vývoj a správa aplikací pro podporu obchodu
- zkušenost s řízením projektů, vedení komunikace s dodavateli
- AJ B1+

Výhody
- znalost komunikačních protokolů
- orientace v problematice sítí LAN, generování a výměny certifikátů v B2B komunikaci

Benefity
- perspektiva dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti
- možnost pracovat s moderními technologiemi
- flexibilní pracovní doba, home office
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days a 1 den placeného volna navíc
- Flexipass v hodnotě až 15 000 Kč na rok
- Multisport karta
- penzijní pojištění, příspěvek na dítě