Cloud Developer (23376)

Ostrava
2/2021
HPP Klient
100%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste nadaný Cloud Developer s dobrou znalostí AWS, Node.js či Python a zkušeností s údržbou cloudových aplikací? Pak jste možná perfektní kandidát k našemu klientovi v oblasti cloudové transformace. Budete mít za úkol návrh architektury, porozumění vyvíjené aplikaci a psaní kódu jako infrastruktury. Můžete se těšit na motivující platové podmínky, možnost uplatnit své nápady a skvělý tým, který vám rád se vším pomůže.

Náplň práce
- dobré porozumění aplikaci
- návrh architektury pro další fáze funkcionalit spolu se Solution Architektem
- psaní kódu infrastruktury za použití CloudFromation či podobného

Požadavky
- AWS
- AWS SAM, AppSync, DynamoDB, API GW
- Node.js či Python
- IAM, Cognito
- CloudWatch
- CloudFormation

Výhody
- React, Redux či TypeScript
- Docker

Benefity
- profesionálové, na které se můžete spolehnout
- projekt na zelené louce, kde uplatníte své nápady
- flexibilní pracovní doba, možnost remote
- kvalitní káva, občerstvení na pracovišti