Backend Developer (23378)

Ostrava, Praha
2/2021
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Zajímá vás vývoj mobilních a webových aplikací postavených na ReactJS a integraci s backend službami přes GraphQL API? Sháním Backend Developera pro společnost dodávající agilní softwarové služby rostoucím i středně velkým inovativním společnostem a nabízející řešení, jež používají klienti napříč sektory po celém světě. Staňte se součástí této firmy a pomozte budovat inovativní platformu pro správu firemního účetnictví pomocí virtuálních kreditních karet a mobilní i webové aplikace.

Náplň práce
- vývoj frontend mobilních a webových aplikací postavených na ReactJS a integraci s backend službami přes GraphQL API
- spolupráce v malém týmu (5-10 lidí) složeného převážně ze software inženýrů
- zaučení do jazyka Elixir
- vývoj backendu pomocí jazyka Elixir, který je propojen s Postgres databází
- návrh, plánování a implementace nových funkcí a vlastností zmíněné platformy

Požadavky
- znalost některého z programovacích jazyků používaných na vývoj backend aplikací (Java | C# | Python | Erlang)
- orientace v konceptech multithreadingu, immutability a funkcionálního programování
- GraphQL API nebo REST API
- schopnost vyřešit komplexní problém, najít a opravit chyby
- komunikativní AJ pro videokonference nebo na psaní kolegům z USA

Benefity
- otevřená komunikace a prostor pro nápady
- zaučení v novém funkcionálním programovacím jazyku Elixir a ve vývoji backendových služeb pro multiplatformní produkty
- získání praxe s REST API a vylepšeným konceptem GraphQL API pro prezentaci dat ve webových/mobilních aplikacích