Cloud Specialist (23380)

Praha
2/2021
HPP Klient
30%
85 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte znalost Azure, AWS,GCP a SQL? V současné době hledáme talentovaného Cloud Specialist kolegu, který se dobře orientuje v budování a provozu podnikových řešení na cloudové infrastruktuře a má zkušenosti s migrací. Budete se starat o migrace aplikace pro digitalizace dokumentů v rámci digitální transformace společnosti, nastavování a správu funkcí 2nd/3rd line s podporou jejich funkce a řešení problémů či podílení se na tuzemských a mezinárodních projektech. Budu se těšit na vaše CV.

Náplň práce
- migrace aplikace pro digitalizace dokumentů v rámci digitální transformace společnosti
- správa a kontrola infrastruktury a migraci aplikací na CLOUD
- podpora tuzemských a mezinárodních projektů
- vytváření prostředí založených na AWS
- podílet se na dokumentačních standardech a provozních procesech
- tvorba návrhů a dokumentace pro řešení pro více nájemců vhodná především pro hypervisory AWS
- nastavování a správa funkci 2nd/3rd line podpora funkce a řešení problémů

Požadavky
- Azure, AWS,GCP, VMW
- SQL
- perfektní angličtina
- zkušenosti s network engineeringem TCP/IP
- znalost security a migrací webových cloudů
- expert s výborným technologickým backgroundem a zkušenostmi s L2 až L3 suppors

Výhody
- kritické myšlení, time-management
- schopnost samostatné i týmové práce
- dobré komunikační schopnosti
- kreativita, důraz na kvalitu a inovativní nápady
- ochota učit se novým věcem

Benefity
- příjemná atmosféra
- možnost seberealizace
- motivující finanční ohodnocení
- home office
- výborná káva