PHP Developer (23421)

Brno
2/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
100%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Hledáte projekt, na kterém budete mít kreativní svobodu? Zapojte se do vývoje nové e-commerce platformy u našeho klienta, české softwarové firmy. Na kontrakt přes CoolPeople vás čeká tvorba moderní a flexibilního řešení pro velké e-commerce projekty a tvorba moderní architektury s čistým kódem. Využijete svou znalost PHP, Symfony a Sylius frameworku. Jako PHP Developer oceníte zejména minimum byrokracie, motivující finanční ohodnocení a remote spolupráci.

Náplň práce
- vývoj a implementace nové e-commerce platformy
- nový produkt s moderní architekturou a čistým kódem
- vývoj na Symfony a frameworku Sylius
- návrh balíčků funkcionalit, aby byly obecně využitelné na různých
- práce s technologiemi REST, SOAP, XML, GraphQL, MariaDB, ORM Doctrine 2, RabbitMQ, Gitlab CI/CD, ElasticSearch, Confluence, JIRA

Požadavky
- PHP 7.4+
- Symfony 4.2+ a komponenty
- Sylius e-shop framework
- Doctrine
- iniciativa, proaktivita

Výhody
- chuť učit se věci za pochodu

Benefity
- práce s nejnovějšími technologiemi
- svoboda a důvěra při vývoji
- minimum byrokracie
- možnost rozvoje, konference a školení
- práce se zkušenými experty
- remote spolupráce