Integration Consultant (23458)

Praha
4/2021
HPP Klient
50%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte 5 let zkušeností s integrační architekturou, IT projekty a konzultacemi v oblasti ERP? Hledám Seniorního Integračního Konzultanta na HPP, který by se stal důležitým článkem mezi vývojáři a lidmi zajišťující obchodní procesy. Budete pracovat na integračních projektech, převážně architektuře a budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty. Budete mít možnost seberealizace a profesního růstu. Přihlaste se a posouvejte své možnosti.

Náplň práce
- článek mezi vývojáři a lidmi zajišťující obchodní procesy
- pochopení potřeb zákazníků a proměnit je v dobré technické řešení (automatizace, digitalizace)
- práce na integračních projektech, architektura
- řešení archivace ERP
- budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty

Požadavky
- 5 let zkušeností s IT projekty, konzultacemi a integrační architekturou
- zkušenost s vedením projektů a týmu
- angličtina C1
- znalost programovacích jazyků a databází
- zkušenost s jakoukoliv integrační platformou - např. Integration bus, Biz talk, Mulesoft
- znalost ERP systému

Výhody
- VŠ obor zaměřený na IT
- zodpovědnost, ochota cestovat
- kreativní myšlení

Benefity
- stabilní společnost
- moderní kanceláře
- motivující finanční ohodnocení
- příjemná atmosféra
- možnost profesního růstu a seberealizace