Security Consultant (23506)

Praha
2/2021
HPP Klient
40%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Podpořte komunitu vysoce kvalifikovaných lidí na pozici Security Consultant, který je komunikativní, profesionální a navíc technicky dobrý. Budete pracovat na konzultačních činnostech u zákazníků v oblasti bezpečnostní architektury a technologií, budete mít zodpovědnost za návrhy bezpečnostních řešení a jejich případné koordinace. Nutná je předchozí praxe na Security pozici, VŠ technického směru certifikace CISSP nebo obdobná. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat.

Náplň práce
- konzultační a realizační činnost na projektech v oblasti návrhu security
- spolupráce při návrzích řešení, oponentura návrhu
- spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti security
- příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem
- spolupráce s implementačním týmem
- účast na jednáních se zákazníky, prezentace na školení, mentoring kolegů

Požadavky
- VŠ technického směru
- zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
- certifikace CISSP nebo obdobná
- přehled v best practices (CIS, NIST, MITRE apod.)
- přehled v oblasti bezpečnosti (SIEM, PIM, IDP, SDLC, DevSecOps a další)
- orientace v oblasti Cloud Security
- znalost technologických oblastí s důrazem na oblast bezpečnosti: multiplatformní znalost (Unix/Linux, Windows) včetně best practice v bezpečnosti a hardeningu systémů, síťová bezpečnost (firewall, IPS, IDS), znalost PKI, kryptografie

Výhody
- znalost řešení CyberArk PAS a IBM QRadar

Benefity
- 1x za rok bonus – 15% ročního platu
- nadstandardní zdravotní péče
- 5 týdnů dovolené + 3 sick days
- auto i pro soukromé účely
- multisport karta
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc
- občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní snídaně
- certifikace a školení