Product Manager (23562)

Praha, Pardubice, Brno, Bratislava
2/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
100%
140 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte 5let zkušeností s návrhem, architekturou a programováním webových aplikací? Hledám Product Managera, který má zkušenost s řízením týmu a řízením produktu. Vaší zodpovědností bude organizace a zadání práce pro interní tým, architektura systému a komunikace se stakeholdery jednotlivých projektů. Skrze CoolPeople kontrakt budete pracovat v příjemné atmosféře s týmem zkušených profesionálů.

Náplň práce
- architektura systému
- hands-on programování a řešení technických problémů
- organizace a zadání práce pro interní tým
- komunikace se stakeholdery jednotlivých projektů
- samostatné řešení problémů a návrhy změn produktů

Požadavky
- 5let zkušeností s návrhem, architekturou a programováním webových aplikací
- PHP, Laravel, vue.js, MySQL
- AWS, Google Firebase
- Angličtina B2
- zkušenosti s Product Design a návrhem UX

Benefity
- příjemná atmosféra
- motivující finanční ohodnocení
- tým zkušených profesionálů
- možnost seberealizace
- full remote