Angular Developer (23626)

Praha
3/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
60%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Obsahuje váš technologický stack HTML, SCSS, Bootstrap, Typescript a Javascript? Hledám zkušeného Angular Developera do agilního týmu, který pracuje na vývoji aplikace pro internetové bankovnictví. Vaší náplní práce bude vývoj frontendu v Angular pro aplikaci v microservisní architektuře a programování v Typescript či Angular na základě funkčních požadavků. Máte zájem o tuto profesní výzvu? Dejte mi o sobě vědět a já vás provedu všemi náležitostmi.

Náplň práce
- vývoj frontendu v Angular pro aplikaci v microservisní architektuře
- programování v Typescript / Angular na základě funkčních požadavků
- Integrační a Unit testování
- tvorba technické dokumentace v Swagger
- kontrola dodržování vývojových standardů

Požadavky
- HTML, SCSS, Bootstrap, Ngx-Bootstrap
- OOP, design patterns, UML
- Typescript a Javascript
- Angular (webpack, ng-cli, karma, rxjs, Observable/Subject, Providers, Forms, Binding, component, service, module, pipe, directive)
- Swagger, Swagger-Codegen
- REST, YAML, JSON
- GIT (Pull-requests, merge, rebase, cherry-pick, branching)

Výhody
- znalost Kubernetes, Docker, Jenkins
- přesah do service designu, UX
- znalost principů architektury microservices na základní úrovni
- základní chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace
- Java, Domain driven design a Redis
- komunikační protokol STOMP
- Enterprise Architect
- schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace