FullStack Developer (23670)

Praha
3/2021
Kontrakt Klient
20%
110 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste zkušený FullStack Developer a ovládáte Typescript a JavaScript? Připojte se do týmu klienta působícího v oblasti dopravních služeb. Vaší prioritou bude zejména  řešení vývojových úkolů při tvorbě desktopových i webových aplikací a aktivní účast během analýzy. Využijete svou schopnost samostatně řešit problémy a dobré analytické myšlení. Radost vám bude dělat klidné prostředí, občerstvení na pracovišti a Multisport karta.

Náplň práce
- řešení vývojových úkolů při tvorbě desktopových i webových aplikací
- možnost aktivní účasti během analýzy

Požadavky
- Java, Typescript / Javascript, XML, WWW
- samostatné řešení problémů
- analytické a matematické myšlení

Výhody
- HTML, CSS, Vue, Groovy, HTTP, SQL, Linux
- orientace na výsledek a spokojenost zákazníka
- pečlivost, svědomitost, samostatnost a vůle pracovat

Benefity
- kvartální odměny
- roční cílová odměna 2 platy
- cílové odměny vázané na projekt
- občerstvení na pracovišti a klidné prostředí
- masáže a jóga na pracovišti
- multisport karta