Solution Architect (23695)

Praha
3/2021
Kontrakt Klient
60%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte výborný přehled v moderních technologiích a zkušenost s větší SW architekturou? Momentálně hledám znalého a cílevědomého Architekta, který bude poskytovat odborné rady společnosti v oblasti modernizace a implementace aplikací. Budete řešit zastřešování architektury, udávat jak mají vypadat vrstvy aplikace a v neposlední řadě implementovat na zelené louce. Práce vás bude těšit díky příjemnému pracovnímu prostředí se spoustou veselých kolegů a možnost rozvíjet své dovednosti i v dalších projektech.

Náplň práce

- zastřešování architektury
- udávat jak mají vypadat vrstvy aplikace
- implementace na zelené louce
- řešení technického přesahu
- doporučovat společnosti jak optimalizovat či nahrazovat aplikace za efektivnější

Požadavky
- přehled v technologiích
- zkušenost s větší SW architekturou, nebo praxe na pozici Solution Architect
- znalost systému z pohledu provozu na vlastních serverech nebo cloudu
- otevřenost a ochota k diskuzi
- zkušenost v agilním prostředí
- schopnost porozumět zadání a samostatně jej vypracovat
- schopnost obhájit své názory a efektivně komunikovat s lidmi

Benefity
- příjemné pracovní prostředí se spoustou veselých kolegů
- možnost rozvíjet své dovednosti i v dalších projektech
- postaráme se o Tvůj osobní i profesní růst