Java Developer (23724)

Praha, Berlin, Bratislava
4/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK

Pro nově vytvořený vývojový tým hledám seniorního Java Developera, který bude navrhovat, vyvíjet a implementovat komplexní řešení se specializací na zpracování Big Data. Mimo jiné se budete také věnovat analýze obchodního řešení, tvorbě dokumentace a každodenní komunikaci s klientem. Radost vám bude dělat práce ve stabilní společnosti s důrazem na příjemnou atmosféru a možností dalšího seberozvoje podobou kurzů a školení. Je nutné se přizpůsobit US timezone tzn. 14:00-22:00.

Náplň práce
- analýza obchodních řešení, testování a následná implementace
- tvorba dokumentace
- každodenní komunikace s klientem
- vývoj klientských IT řešení v technologii Java
- zpracovávání velkého množství dat

Požadavky
- velmi dobrá znalost Java, J2SE, J2EE platformy
- Kubernetes, AKS
- zájem o softwarovou architekturu a zkušenosti s aplikací architektonických vzorů
- zkušenosti s podporou různých fází procesu vývoje softwaru
- znalosti IT technologií
- Aj min. B2

Výhody
- komunikace
- flexibilita
- týmový hráč

Benfity
- moderní prostředí
- příležitost pracovat s experty a učit se noví věci
- cestování
- kurzy a školení

Mám zájem, kontaktujte mě