Automation Tester (23725)

Praha, Brno, Bratislava
4/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK

Spolupracujte na jedinečném inovativním projektu, který se zabývá vývojem end-to-end příští generace analytických big data služeb. Jedná se o vývoj a přípravu nového produktu, který bude pro klienta flexibilní a dostupný. Zpětnou vazbu a návrhy na zlepšení budete interpretovat přímo vývojářskému týmu. Součástí bude i provádění zátěžových testů u nově vyvinutých produktů. Staňte se součástí globální společnosti jako kontraktor.

Náplň práce
- provádění zátěžových testů systému u nových produktů
- zpětná vazba developerům
- návrh nezávislých webových případů pro každou nově vyvinutou funkci
- správa testovacích projektů
- vylepšování funkčnosti, designu a použitelnosti nových produktů

Požadavky
- Selenium & Robot Framework
- porozumění životnímu cyklu vývoje softwaru
- zkušenosti s funkčním testováním, integračním testováním, regresním a mobilním testováním
- testování big data, napříč platformami & testování komponent
- přehled o nejnovějším vývoji v oblasti testování
- AJ min. B2

Benefity
- inovativní projekt
- zázemí globální společnosti
- notebook s OS dle výběru
- home office

Mám zájem, kontaktujte mě