DevOps Expert (23730)

Brno, Ostrava, Praha
4/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
100%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte alespoň 3 roky zkušeností s vývojem aplikací a dobrou znalost Docker či Kubernetes? Hledám šikovného DevOps Experta na CoolPeople kontrakt. Vaše klíčová role bude především ve vývoji Cloud Data Storage Manager aplikace pro TelCo zákazníka. Mimo jiné využijete dobré komunikační a prezentační schopnosti a plynulou angličtinu. Připojte se do mezinárodního týmu na full remote pozici.

Náplň práce
- vývoj Cloud Data Storage Manager aplikace pro Telco zákazníka
- komunikace a prezentace v angličtině
- práce s databázovou telco cloud-native aplikaci postavenou na kontejnerech
- práce s TCP, HTTP protokoly
- spolupráce v týmu

Požadavky
- 3 roky zkušeností s vývojem
- Microservice, Container, Kubernetes
- Helm - Package Management Tool
- MSA, Python, Shell, and Golang, Netty, Spring-Cloud, Git
- dobré komunikační prezentační schopnosti
- plynulá angličtina
- TCP, HTTP protokoly

Benefity
- stabilní společnost
- mezinárodní prostředí
- full remote