DevOps Developer (23731)

Praha, Brno
3/2021
HPP Klient
60%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte znalost XSLT transformací a Webservices & SQL minimálně na úrovni složených selectů nad více tabulkami, vč. návrhu tabulek? A v Linuxu se vyznáte na úrovni monitoringu běžících procesů, kontroly stavu systému, editace souborů apod.? Přidejte se na HPP k našemu klientovi, který se řadí mezi přední specialisty v oboru podnikových informačních systémů a technologií Microsoft. Na pozici DevOps Developer vás čeká návrh a realizace integrace na platformě WSO2 plus další návrhy a testování. Přihlaste se na tuto pracovní nabídku a podpořte svoji kariéru.

Náplň práce
- návrh a realizace integrace na platformě WSO2
- návrh XSD a WSDL pro SOAP služby
- návrh REST API a JSON zpráv včetně popisů ve Swagger (OpenAPI)
- testování deployovaných služeb pomocí SOAP UI včetně schopnosti návrhu provázaných testů nad více službami a load testů

Požadavky
- XSD, WSDL, SOAP služby
- REST API, JSON, XSLT, SQL
- Linux
- základy JAVA pro back-end a UML
- znalost Webservices & SQL

Výhody
- principy SOA architektury a integrace systémů přes ESB
- znalost jazyka BPEL a BPM
- integrační platformy WSO2, FUSE, TALEND, Oracle Fusion Middleware, IBM a pod.
- práce s NOSQL databázemi
- Docker / Kubernetes