Java Developer (23732)

Zbývá 1 otevřená pozice!
Brno, Praha, Ostrava
4/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte znalost databáze SQL a No-SQL, programátorské dovednosti v Javě a jste obeznámení s Java Core? Mám pro vás nabídku spolupráce přes kontrakt CoolPeople na zajímavém projektu. Jedná se o databázovou telco cloud-native aplikaci postavenou na kontejnerech, která je součástí 5G Core řešení. Máte zájem podílet se na tomto vývoji? Dejte mi o sobě vědět a provedu vás všemi náležitostmi výběrového řízení.

Náplň práce
- vývoj aplikace s přístupem v reálném čase, vysokou propustností a nízkou latencí
- zajištění vysoké dostupnosti, multiply redundančních mechanismů a řešení přetížení sítě
- zaručení vysoké kapacity a škálovatelnosti + zajištění konzistence a trvanlivosti dat

Požadavky
- 5+ let zkušeností jako expert DB
- databáze SQL a No-SQL (PostgreSQL, Cassandra, Geode) – upřednostňuje se ladění výkonu
- programátorské dovednosti v Javě, obeznámený s Java Core (Java 8 nebo novější)
- vícevláknové programování, Garbage selection
- koncept OO, principy návrhu, vzory atd.
- 5G základní síť
- Git, Maven, Gradle build tool
- TCP, HTTP protokoly
- AJ (B2)

Výhody
- zkušenosti s vývojem webových aplikací
- Python, Shell a Golang, Netty, Spring-Cloud
- automatizační testovací rámce a dovednost při psaní testovacích případů s JUnit v Javě