IT Manager (23737)

Praha
3/2021
HPP Klient
40%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Hledám IT manažera se zkušenosti správy sítí, serverů a microsoft infrastruktury. Bude spolupracovat na migraci cloudové infrastruktury a na technologických řešeních (point-of-contact) včetně L2-L3 supportu. Zvládnete přijmout výzvu správy komplexního přechodu cloudové migrace s centrálním týmem při zachování hybridního řešení místní a cloudové architektury pro všechny IT hardwarové a softwarové aplikace? Pokud ano, přihlaste se na tuto pracovní nabídku, budu vám k dispozici v průběhu výběrového řízení.

Náplň práce
- IT manažer bude zodpovědný za IT infrastrukturu v Shared Service Centres v Praze a Ostravě s přibližně 150 uživateli
- starost o malý tým tří IT specialistů
- správa přechodu cloudové migrace s centrálním týmem při zachování hybridního řešení místní a cloudové architektury pro všechny IT hardwarové a softwarové aplikace
- denní dohled nad celou IT sítí SSC, příprava plánů DRC, audity ISO atd.
- zodpovědnost za rozpočet a výdaje IT
- zodpovědnost za smlouvy s třetími stranami

Požadavky
- certifikace správy sítě
- certifikace Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE), MCSA, MCP / jiné certifikace na úrovni serveru
- jakékoli další certifikace na úrovni IT předem, např. ITL
- zkušenosti s licencováním softwaru
- zkušenosti s řešením IT Hard Ware
- AJ (B2+)

Výhody
- cloudová zkušenost na AWS

Benefity
- 5 týdnů dovolené
- MPAS (90kč stravenky + 4500,- volný čas)
- příspěvky na jazykové kurzy
- příspěvěk 2,5% mzdy na penzijní pojštění
- příspěvěk na životní pojištění
- špičové vzdělávací online programy (soft / hard skills)
- spolupráce na mezinárodních projektech