Java Developer (23746)

Praha
4/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
60%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste zkušený Java Developer s vynikající znalostí Java EE 8+, Kubernetes, Openshift a Linuxové prostředí vám není cizí? Na kontrakt přes CoolPeople se připojíte do týmu vývojářů, kde se budete primárně starat o správnou funkci a vývoj software. Připojte se do mezinárodního prostředí s možností práce na home office.

Náplň práce
- návrh, vývoj, testování, nasazování a udržování software
- správa projektu
- dodržování deadline
- vylepšování firemní kultury
- orientace na moderní technologie a neustálé sledování trendů v této oblasti

Požadavky
- Java EE, Kubernetes,
- SQL, Openshift
- background ve vytváření distribuovaných aplikací v systému Linux nebo v cloud native
- titul z informatiky, matematiky nebo inženýrství nebo ekvivalentní zkušenosti
- angličtina B2

Benefity
- stabilní společnost
- příjemná atmosféra
- mezinárodní prostředí
- home office