Angular Developer (23752)

Praha
4/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
60%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Hledám schopného vývojáře do týmu, který pracuje na dodávkách aplikace pro společnost působící v bankovním odvětví. Budete potřebovat dobrou znalost Typescript, Angular a povědomí o principech architektury microservices na základní úrovni. Vaším hlavním úkolem bude vývoj frontendu v Angularu pro aplikaci v mikroservisní architektuře, programování v Typescriptu na základě funkčních požadavků a integrační testování. Pokud ovládáte Kubernetes, Docker a Jenkins bude to vaše velká výhoda. Nabízím kontrakt přes CoolPeople, kde se připojíte do sehraného týmu, který funguje na základě agilních principů.

Náplň práce
- vývoj frontendu v Angular pro aplikaci v mikroservisní architektuře
- programování v Typescript/Angular na základě funkčních požadavků
- integrační a Unit testování
- tvorba technické dokumentace v Swagger
- kontrola dodržování vývojových standardů

Požadavky
- znalost principů architektury microservices na základní úrovni
- základní chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace
- Java, Domain driven design a Redis
- komunikační protokol STOMP
- Enterprise Architect
- HTML, SCSS, bootstrap, ngx-bootstrap
- OOP, design patterns, UML
- Typescript, Javascript, Angular
- Swagger, swagger-codegen
- REST, yaml, JSON, GIT
- pasivní znalost AJ

Výhody
- Kubernetes, Docker, Jenkins
- přesah do service designu, UX

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- home office